Wyświetl pojedynczy post
Alonso19
Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5234
Stary 05.02.2021, 19:41
Kac napisał(a):Wyświetl post
liczylem na cos wiecej i jak dla mnie szalu nie robia, Macron sie raczej nie postaral za specjalnie...
Ale to nie nie sam Macron je projektował, Włosi dają akurat większą swobodę klubom w tym zakresie aniżeli Adidas.

Szczerze powiem jak na taki długi czas oczekiwania to jest nieźle ale szału też jakiegoś nie ma. Biała jak dla mnie najlepsza choć wg mnie aż się prosi o kołnierz polo w niej. W domowej przydałyby się jakieś delikatne akcenty niebieskiego bądź złotego a zakończenia rękawów mogłyby być białe.
Odpowiedz cytując