Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27090
Stary 05.02.2021, 18:16
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
https://gol24.pl/transfery-podbeskid...ar/c2-15428895

Niepsuj jedną nogą w PBB, pytanie co z Makiem i czy jest ktokolwiek chętny, bo inaczej pół roku posiedzi sobie na ławie.
Na ławie to będzie Starzyński, który zacznie powili łapać minuty. Mak posiedzi sobie na trybunach.
Powód: Literówka.
Ostatnio edytowane przez Revolver : 05.02.2021 o godz. 18:21.
Odpowiedz cytując