Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87403
Stary 05.02.2021, 17:06
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nasz skład przybiera coraz lepszy kształt. Tak jak pisało kilku kolegów - zdolni młodzi chcący grać i rozwijać się w Wiśle obok kilku doświadczonych piłkarzy. Teraz tylko potrzebne są dobra gra i wyniki.
Też mi się tak wydaje. Nawet jeżeli jeszcze przyszły sezon mamy grać o pietruszkę, to przynajmniej miejmy w tym projekcie fajne dzieciaki.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując