Ogryzek napisał(a):

|
Nasz skład przybiera coraz lepszy kształt. Tak jak pisało kilku kolegów - zdolni młodzi chcący grać i rozwijać się w Wiśle obok kilku doświadczonych piłkarzy. Teraz tylko potrzebne są dobra gra i wyniki.
|
Też mi się tak wydaje. Nawet jeżeli jeszcze przyszły sezon mamy grać o pietruszkę, to przynajmniej miejmy w tym projekcie fajne dzieciaki.