Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#419
Stary 05.02.2021, 16:46
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Biorac pod uwage kto ostatnio klamie to Wisla ma racja.
Ciekawe o jakim rozwoju mowi? Mielismy go wstawac na mecze mimo, ze jest kiepski? I dla dobra Buksy poswiecic wyzsze miejsce w tabeli?

No i Wisla nie stworzyla dla Olka druzyny rezerw zeby mu ktos w 4 lidze noge urwal
Odpowiedz cytując