bódyń napisał(a):

Biorac pod uwage kto ostatnio klamie to Wisla ma racja.
Ciekawe o jakim rozwoju mowi? Mielismy go wstawac na mecze mimo, ze jest kiepski? I dla dobra Buksy poswiecic wyzsze miejsce w tabeli?
|
No i Wisla nie stworzyla dla Olka druzyny rezerw zeby mu ktos w 4 lidze noge urwal
