Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87401
Stary 05.02.2021, 15:37
Zauważcie, że wszyscy którzy odchodzą to są zawodnicy wiekowi albo szklanki.. Mak, Niepsuj, Abramowicz, Janicki, Klemenz.. na horyzoncie Basha i Boguski, Kuba?

mi to się podoba bo zastępowani są młodymi wilczkami.. co z tego, że mamy w kadrze 30 chłopa jak zdolnych do gry kolo 20 ? ale jakaś równowaga w drużynie musi być.. więc fajnie jakby Kuba Sadlok zostali
Odpowiedz cytując