|
Mnie też to dziwi.
Zwłaszcza, że atutem Niepsuja była kondycja, pasowałby do tej Wisły biegającej non stop do czasu pozyskania zawodników, którzy biegają i jeszcze coś grają.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|