Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87393
Stary 05.02.2021, 14:34
Niepsuj i Mak na wylocie.

Dziwi mnie, że trener odpala zawodnika po jednym meczu (Mak, Abramowicz) nie dając choćby drugiej szansy (chyba,że marnują ją na treningach). Dodatkowo Niepsuj nie zagrał ani razu i OUT.

Pamiętam jak przez co najmniej 5 lat była podnieta i nagonka tym samym pt "Maki, Maki, bracia Maki", że jak przyjdą to będzie miazga, a tu co ? Niewypał :/

Odpowiedz cytując