|
Niepsuj i Mak na wylocie.
Dziwi mnie, że trener odpala zawodnika po jednym meczu (Mak, Abramowicz) nie dając choćby drugiej szansy (chyba,że marnują ją na treningach). Dodatkowo Niepsuj nie zagrał ani razu i OUT.
Pamiętam jak przez co najmniej 5 lat była podnieta i nagonka tym samym pt "Maki, Maki, bracia Maki", że jak przyjdą to będzie miazga, a tu co ? Niewypał :/
|