Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#401
Stary 05.02.2021, 13:49
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się. Nie widzę wielkich szans na wygraną. Przypominam że Wisła przegrała chyba wszystko co mogła była przegrać w sądach i trwa to już od wielu, wielu lat. A tu mamy spór o umowę "na gębę", jak pisał tu już ktoś wcześniej
To prawda ale z zastrzezeniem ze to byly rozprawy przed sadami sportowymi/zwiazkowymi. Obecnie przepisy sa bardzo pro zawodnicze wiec ja nie wiem czy jakikolwiek klub ostatnio cos wygral

W tym przypadku o ile dobrze rozumiem TJ to chodzi o sprawe cywilna w normalnym sadzie o zlamanie umowy ustnej.
Odpowiedz cytując