Harcownik napisał(a):

|
Zgadzam się. Nie widzę wielkich szans na wygraną. Przypominam że Wisła przegrała chyba wszystko co mogła była przegrać w sądach i trwa to już od wielu, wielu lat. A tu mamy spór o umowę "na gębę", jak pisał tu już ktoś wcześniej
|
To prawda ale z zastrzezeniem ze to byly rozprawy przed sadami sportowymi/zwiazkowymi. Obecnie przepisy sa bardzo pro zawodnicze wiec ja nie wiem czy jakikolwiek klub ostatnio cos wygral
W tym przypadku o ile dobrze rozumiem TJ to chodzi o sprawe cywilna w normalnym sadzie o zlamanie umowy ustnej.