Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27082
Stary 05.02.2021, 10:46
Typowy bełkot.
Nie zgadza się na wywid bo wtedy musiałby odpowiadać na pytania, a tak może sobie lać wodę jak mu się podoba.

A tu fragment:
"Znów wspomnę, że de facto zrzekłem się ubiegłego lata zarobienia kilku milionów euro, aby Olek przedłużył kontrakt w obecnej formie. To jednak jest oczywiście pomijane."

Czyli de facto przyznaje, że dla niego syn to towar, na którym chce zarobić.....
Reszta to same ogólniki.... I oczywiście wina Klubu, że syn był czwartym napastnikiem, no bo przecież mając takiego asa - specjalnie wystawiali gorszych, żeby przegrywać... Bzdury...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując