|
Typowy bełkot.
Nie zgadza się na wywid bo wtedy musiałby odpowiadać na pytania, a tak może sobie lać wodę jak mu się podoba.
A tu fragment:
"Znów wspomnę, że de facto zrzekłem się ubiegłego lata zarobienia kilku milionów euro, aby Olek przedłużył kontrakt w obecnej formie. To jednak jest oczywiście pomijane."
Czyli de facto przyznaje, że dla niego syn to towar, na którym chce zarobić.....
Reszta to same ogólniki.... I oczywiście wina Klubu, że syn był czwartym napastnikiem, no bo przecież mając takiego asa - specjalnie wystawiali gorszych, żeby przegrywać... Bzdury...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|