skarabeus napisał(a):

Jak ktos klamie to rzuca ogolniki. Jazdzynski precyzuje sytuacje, podaje szczegoly. Buks rzuca hasla, bez konkretow.
Skoro Wisla nie wywiazala sie z obietnic, czemu nie powiedzial jakich?
|
Dokładnie to samo miałem napisać.
Co to za tytuł w ogóle "Adam Buksa oskarża"?
Powinno być "Adam Buksa bluzga".
Jak to odcisnąć, to tam jest jeden konkret, że raz w jednym meczu CLJ Skowronek nie dał mu zagrać.
Zabawne właściwie jest to, że on tam potwierdza wszystkie główne tezy klubu. Może ten wywiad to brakujący element, żeby pójść z tym do sądu faktycznie?
