|
Bardzo sfrustrowany Pan mąciciel w tym "wywiadzie" a raczej monologu, szkoda że dziennikarz nie zadał wielu pytań które mogły paść.
Grunt że nasi "dyletanci" są w stanie się dogadać z innymi piłkarzami, sponsorami a powoli nawet z miastem, Buksów do szczęścia nie potrzebujemy.
To był cyrk od samego początku, gdyby mieli się dogadać i była ku temu wola już dawno kontrakt byłby podpisany, Pan "bizmesmen" senior grał na czas od początku jeszcze za Obiego teraz będzie się miotać jak ryba bez wody w mediach.
Tak jak powiedział Jażdżyński w wywiadzie jak się siada do rozmów na temat jakiejkolwiek umowy to się negocjuje a potem podpisuje bo dwie strony do tego dążą a tutaj był bar mleczny od początku.
Ostatnio edytowane przez Dive Pirate : 05.02.2021 o godz. 10:40.
|