Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1310
Stary 05.02.2021, 09:28
O rekompensacie dla drużyny nie ma co marzyć, ale taka "kara" to kompromitacja wszystkich odpowiedzialnych za sędziowanie w ekstraklasie. tak jak pisałem wcześniej trzeba ich cisnąć...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując