|
No cos tu nie halo z tym naszym potencjalem ...
..skoro od 3 lat juz nawet nie walczymy o srodek tabeli ,tylko interesuja nas zespoly typu Stal Mielec.Rok temu inetresowa nas Korona i Arka Gdynia.Jak juz pisalem to degrengolada na calego.
trzeba w koncu dac pracowac temu trenerowi,znalesc jakis pilkarzy dajacych jakosc ,..a nie typu Fatos znalazl sobie u nas za darmo kuracje odchudzającą , i stworzyc jakis PLAN na ten klub bo z taka polityką to my bedziemy bic sie o utrzymanie w lidze co roku.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 04.02.2021 o godz. 20:50.
|