|
Grac dokladnie tak jak w Pierwszej polowie z Piastem,nie odstawiac nogi nawet na 1 centymetr.
Zlodzieje na żołto juz nie powinni przeszkadzac+banda niewidomych z varu.
No I Buchalik niech sobie stanie jak najdalej od bramki,najlepiej niech stanie po drugiej stronie ziemi.Trzeba zaczac punktować jak najszybciej .
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 04.02.2021 o godz. 20:37.
|