Wywiad z bylem menago Buksy z listopada 2020
https://sport.tvp.pl/50894276/marcin...az-mu-szkodzil
Ciekawy fragment (cos przypomina?)
â Jak strona piłkarza argumentowała decyzję o rozstaniu z wami?
â My się nie rozstaliśmy. Skończyła nam się umowa, ale zapewnienia były takie, że nie podpiszą teraz z nikim innym. Ojciec powiedział, że chcą poczekać do osiemnastych urodzin Olka, by wtedy mógł zdecydować sam. O Zahavim dowiedzieliśmy się z mediów. W moim przekonaniu to bardzo słabe zachowanie.