Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#354
Stary 04.02.2021, 12:38
Dajmy na to, że olali by próby podpisania kontraktu z Buksą, czy nie pisałbyś wtedy:



Co do pieniędzy, jest taka śmieszna rzecz i nikt tu tego nie porusza bo może trochę głupio. Jakiś czas temu na konto Wisły zbierano jakieś "śmieszne" datki typu 100, 1000 złotych z jakichś amatorskich klubów: Pcimianek, Koszaraw itp. Wtedy każdy cieszył się z takich kwot. Teraz minął rok-dwa a klub lekką ręką rezygnuje z jedynego młodego piłkarza na którym może zarobić kilka milionów euro.

?
Odpowiedz cytując