Harcownik napisał(a):

Niestety ale...
pan Cupiał się z tego śmieje.
|
Akurat ktoś kto nie zostawił poza pucharami w szafie nic trwałego w Wiśle może się śmiać ile chce. Nic to nie znaczy. Siła jego "zarządzania" wyszła jak Tele-Fonika musiała się restrukturyzować 10 lat temu mając wielkie problemy finansowe i stojąc na krawędzi upadku. Szacunek za mistrzostwa i puchary, ale Cupiał to człowiek poprzedniej epoki - który dzisiaj gdyby wchodził na rynek pozbawiony znajomości niewiele by zdziałał. Także proszę bez takich
