|
Niestety cała sprawa rodzi też inny problem.Co sobie myślą pozostali juniorzy którzy sumiennie pracują na treningach a nikt im 40 tyś miesięcznie nie daje.Jak ma się czuć taki Dawid Szot który jesienią grał naprawdę dużo,mocno szedł w górę a o takich pieniądzach może pewnie na razie pomarzyć.Narobiło się z tego syfu....
|