Wyświetl pojedynczy post
JarooP
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27064
Stary 04.02.2021, 07:31
Tak jak wszyscy uważam ze gówniarz zachował się niewdzięcznie bo danu mu wszystko co chciał!! No może poza minutami na boisku na które i tak nie zasłużył bo był poprostu za słaby!! A już domaganie się się występów na boisku to szczyt chamstwa bo jak ma ktoś grać bo jest młodzieżowcom albo gra o kontrakt nie wnosząc nic do gry a powiem więcej osłabiając tym cały zespół. Nikt nie będzie zapier... za szczyla bo trzeba mu minuty zapewnić, bo jest to nie fair do reszty, którzy choć trochę się starają!

Ale jednak nie chciałbym żeby jako klub całkiem go odcięli od zespołu bo wtedy publicznie albo się go uda zlinczować albo przeciwnie może zostac męczennikiem, bo napewno się ktoś znajdzie kto go jednak będzie bronił. Wystarczy jakiś śmieszny wywiad z tatuśkiem i się zacznie.

Po co ma się to za nami ciągnąć jak za sraxa casus wdowiaka! Z taka latka będzie jednak trudniej ściągać młodych i zdolnych.
Im napewno nie będzie łatwo po takiej sytuacji ale to nie nasz problem wiec nie idźmy ta droga!

Nie psujmy atmosfery w drużynie CLJ niech grają ci co powinni obserwujmy naszych kolejnych utalentowanych. Niech zostanie w pierwszej drużynie trenuje ze wszystkimi, niech zobaczy co traci bo po takiej sytuacji napewno będzie inaczej postrzegany niż był!! A jeśli zasłuży niech zagra nawet od pierwszej minuty nic nie da drużynie to nawet po 15-20 min go zmienić i pokazać mu ze póki co z niego jest ch.. nie zawodnik!!

W czerwcu pożegnać się krzyżyk na drogę (Milan, barca czy na gdzie mu tam jego menago załatwi) ale później niech na R22 się nie pokazuje!!!!
Ostatnio edytowane przez JarooP : 04.02.2021 o godz. 07:34.
Odpowiedz cytując