Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27061
Stary 04.02.2021, 03:01
My tu gadu gadu a stary oszust liczy posty dotyczące młodego oszusta i wartość młodego oszusta rośnie. No bo przecież bo skoro tyle osób pisze o nim w internetach to musi być coś wart no nie?
Miliony much nie mogą się mylić.

Stary oszust patrzy na karierę młodego jedynie przez pryzmat $$$$$ Taki drugi Sknerus Mckwacz

My patrzeliśmy na Kubę gdy grał w Dortmundzie nie przez pryzmat kasy jaką za niego wzięliśmy tylko przez pryzmat meczów które Kuba w Wiśle zagrał i przez pryzmat tedo co dał Wiśle jako piłkarz. Podobnie z Lewym w Lechu.
Ja miałem nadzieję że Buksa pogra u nas jeszcze rok, 2 czy 3, rozwinie się i dopiero pójdzie w świat. Ale wcześniej załaduje sporo bramek które będziemy długo pamiętać.
Ale nie, Sknerus zdecydował inaczej
Odpowiedz cytując