Wyświetl pojedynczy post
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27050
Stary 03.02.2021, 21:26
jest juz dorosly wiec musi ponosic konsekwencje swoich czynow, mam nadzieje, ze nikt mu juz w przyszlosci na Wisle reki nie poda jak bedzie w potrzebie

tyle dobrze, ze sie kazdy tego spodziewal wiec specjalnie sie nie przejalem

oby jezdzil na mecze z 1 druzyna i oby czul szydere, moze tez sie zdazy mu podziekowac z trybun tak jak ktos wspomnial wczesniej
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując