|
jest juz dorosly wiec musi ponosic konsekwencje swoich czynow, mam nadzieje, ze nikt mu juz w przyszlosci na Wisle reki nie poda jak bedzie w potrzebie
tyle dobrze, ze sie kazdy tego spodziewal wiec specjalnie sie nie przejalem
oby jezdzil na mecze z 1 druzyna i oby czul szydere, moze tez sie zdazy mu podziekowac z trybun tak jak ktos wspomnial wczesniej
|