Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27043
Stary 03.02.2021, 19:28
no cóż w.... nie jest u mnie tak wielki , bo większym zaskoczeniem było dla mnie przegranie z Piastem , niż to że zostaniemy przez buksów wyj.bani

o ile tak koło 2018 pisałem że kase dostanie conajwyżej za ekwiwalent , to było to ironiczne , mają w pamięci jak jesteśmy na prawo i lewo ruchani przez nasze "brylanty" , tak od jakiegos roku to już bylo dla mnie jasne

natomiast dla mnie próba charakteru włascicieli (głównie Kuby) , będzie to co teraz zrobią z gówniakiem


bo jesli nie zostanie odsunięty od 1szej drużyny , no to ja nie wiem...

jesli mamy faktyczne takich "wiślaków" w szatni to w....... w szatni to najmniejszy wymiar kary

a na miejscu Kuby , no to ja nie wiem jak wogle można wyjśc razem na boisko po tym
Odpowiedz cytując