Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27033
Stary 03.02.2021, 17:41
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Mysle, ze jesli Buksa zostanie z pierwszym zespolem to czekaja go truuuudne 4 miesiace
W tej szatni jest wciaz kilku "ostrych" zawodnikow ktorzy czuja sie Wislakami i odpowiednie nastawienie beda mieli
Zgadzam się w 100%. Zesłanie do CLJ było by dla niego jak wczasy - gdzie pośród młodzików mógłby pokazywać jaki z niego "talent" - ma trenować i jeździć na mecze z I drużyną. Z Sadlokiem, Boguskim, Buchalikiem, Lisem - którzy grali w tym Klubie jak był na krawędzi i nie odeszli w momencie największego kryzysu w jego historii, ale przede wszystkim z Kubą - z człowiekiem, którego okłamał, oszukał i wykorzystał. Niech przez te 4 miesiące widzi i czuje, że jest zerem.
A może jeszcze w tej rundzie będzie nam dane zasiąść na stadionie i wtedy siedząc na ławce lub trybunach, usłyszy dodatkowo co o nim sądzimy my Kibice.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując