Zgadzam się w 100%. Zesłanie do CLJ było by dla niego jak wczasy - gdzie pośród młodzików mógłby pokazywać jaki z niego "talent" - ma trenować i jeździć na mecze z I drużyną. Z Sadlokiem, Boguskim, Buchalikiem, Lisem - którzy grali w tym Klubie jak był na krawędzi i nie odeszli w momencie największego kryzysu w jego historii, ale przede wszystkim z Kubą - z człowiekiem, którego okłamał, oszukał i wykorzystał. Niech przez te 4 miesiące widzi i czuje, że jest zerem.
A może jeszcze w tej rundzie będzie nam dane zasiąść na stadionie i wtedy siedząc na ławce lub trybunach, usłyszy dodatkowo co o nim sądzimy my Kibice.