|
Z takim podejsciem nie wroze mu duzej kariery. Dla mlodych pilkarzy tak dobrej koniunktury w Wisle nigdy nie bylo i jestem przekonany ze gdyby tutaj zostal na nastepne dwa lata i udowodnil swoja wartosc w tej lidze to mialby lepsze perspektywy. A to w jakim stylu sie zachowal ze swoim starym w stosunku do Wisly to nic innego niz wyjatkowe swinstwo i wrecz oszustwo.
|