Wyświetl pojedynczy post
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27010
Stary 03.02.2021, 14:59
Z takim podejsciem nie wroze mu duzej kariery. Dla mlodych pilkarzy tak dobrej koniunktury w Wisle nigdy nie bylo i jestem przekonany ze gdyby tutaj zostal na nastepne dwa lata i udowodnil swoja wartosc w tej lidze to mialby lepsze perspektywy. A to w jakim stylu sie zachowal ze swoim starym w stosunku do Wisly to nic innego niz wyjatkowe swinstwo i wrecz oszustwo.
Odpowiedz cytując