Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27008
Stary 03.02.2021, 14:51
Na jego miejscu po takiej akcji to już bym sam zmienił klub. Zobaczymy czy kolega posiada jakiekolwiek resztki wstydu. I tak szczerze życzę mu, żeby koledzy z drużyny potraktowali go tak jak on potraktował Klub.
A co kariery, przy takim podejściu, to w zagranicznym klubie będąc samemu bez ojca, zniknie szybciej niż śnieg na wiosnę.
Odpowiedz cytując