|
Na jego miejscu po takiej akcji to już bym sam zmienił klub. Zobaczymy czy kolega posiada jakiekolwiek resztki wstydu. I tak szczerze życzę mu, żeby koledzy z drużyny potraktowali go tak jak on potraktował Klub.
A co kariery, przy takim podejściu, to w zagranicznym klubie będąc samemu bez ojca, zniknie szybciej niż śnieg na wiosnę.
|