Wyświetl pojedynczy post
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27006
Stary 03.02.2021, 14:41
W tej sytuacji chyba uprawnione (prawnie) jest używanie przy każdej sytuacji słów oszust (bo ewidentnie oszukał) i złodziej (podwyżka za niedotrzymaną umowę ustną)?


Strasznie szkoda, że nie można mu podziękować z trybun bo wtedy byłbym za opcją, żeby zawsze wchodził na ostatnie 10s pozostałych meczów i standing ovation od wdzięcznych kibiców
Odpowiedz cytując