Wyświetl pojedynczy post
zibi7
Senior Member
 
Od: 01.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27004
Stary 03.02.2021, 14:29
Jakie gromy? Jażdzyński by wyszedł i powiedział tak jak teraz, że Buksa nie chciał podpisać żadnego kontraktu, bo po 18 będzie mógł zgarnąć dla siebie większość ewentualnej kwoty transferowej i wszyscy normalni kibice by to zrozumieli, biorąc pod uwagę, że Buksa niewiele prezentował na boisku.

A teraz mamy ponad 400 tysięcy zł przepalone w piecu, no i jeszcze ponad półroczne blokowanie miejsca w składzie przez zawodnika który nie wiąże przyszłości z klubem tylko swoim portfelem i jeszcze osłabiał zespół na boisku na jesieni swoją kiepską postawą. Nawet Jażdzyński mówi, ze dostawał minuty na wyrost.
Odpowiedz cytując