krysztal napisał(a):

|
Zrobili wszystko co mogli by nie posypały się na nich gromy ze strony kibiców za bierność to teraz pretensje że zrobili za dużo..
|
gdyby nie poszli na rękę, tylko postawili sprawę krótko i jasno to byłbym płacz, ze prze to że go źle potraktowali nie podpisał kontraktu - według mnie zrobili wszystko co mogli.
Myślę, że zdecydowana większość wychowanków podpisała by kontrakt w takich okolicznościach