Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27002
Stary 03.02.2021, 14:22
zibi7 napisał(a):Wyświetl post
No i na tym trzeba było zakończać negocjacje. A Błaszczykowscy niestety dali się naciągnąć, nie dość że na gigantyczną pensję, nieadekwatną do długości umowy, to jeszcze wypłacili Buksie pieniądze za podpis na tej króciutkiej umowie.

Mówi zresztą o tym Jażdzyński:
Zrobili wszystko co mogli by nie posypały się na nich gromy ze strony kibiców za bierność to teraz pretensje że zrobili za dużo..
Odpowiedz cytując