zibi7 napisał(a):

No i na tym trzeba było zakończać negocjacje. A Błaszczykowscy niestety dali się naciągnąć, nie dość że na gigantyczną pensję, nieadekwatną do długości umowy, to jeszcze wypłacili Buksie pieniądze za podpis na tej króciutkiej umowie.
Mówi zresztą o tym Jażdzyński:
|
Zrobili wszystko co mogli by nie posypały się na nich gromy ze strony kibiców za bierność to teraz pretensje że zrobili za dużo..