Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26989
Stary 03.02.2021, 13:48
Jak on może Kubie spjrzeć w oczy skoro był mocno zaangażowany w negocjacje? UStalał z Kubą wszystko w 4 oczy i teraz na treningu co ? Piątką, co jest młody?


Wstydu trzeba nie mieć, szedł u nas normalną ścieżką, dostawał jakieś tam minuty na ile zasłużył, a że grał pyte to dostawał ich mało - proste.

Kuna mógłby iść na rok, dwa do szejków i zgarnąć tyle co cała rodzina Buksów w życiu nie zarobi, a zdecydował się wrócić do nas bo dał słowo i tak mu serce mówiło. heh jak się to ma do Buksy? Jak taka łajza obcuje na co dzień z wielkim człowiekiem i nic go to nie nauczyło DNO moralne większe niż na roksie.

Odpowiedz cytując