Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Wisła V
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: Stara Krowodrza
Offline
#
26987
03.02.2021, 13:44
Buksa, życzę połamania nóg, w tym klubie nie potrzebujemy frajerów bez zasad!! Mogłeś poprzez dobrą grę i zaangażowaniem zostać prawdziwym Wislakiem jak Kuba, Brozio, Sobol, Głowa i inni a teraz jesteś zwykłą qurwą i judaszem
Wisła V
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wisła V
Znajdź inne posty napisane przez Wisła V