Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26976
Stary 03.02.2021, 12:26
Skończy w jakimś niższym zespole w USA, albo meksyku jak się wybije. Tak przeczuwałem, jak sobie pomyślę, jaka jest przepaść mentalna między Kubą a resztą to się łapię za głowę. W sumie nie ma się co dziwić jak urestwo w modzie co drugi człowiek teraz jest taki.

Buksa dołączy do Kokoszki ?

Odpowiedz cytując