|
Skończy w jakimś niższym zespole w USA, albo meksyku jak się wybije. Tak przeczuwałem, jak sobie pomyślę, jaka jest przepaść mentalna między Kubą a resztą to się łapię za głowę. W sumie nie ma się co dziwić jak urestwo w modzie co drugi człowiek teraz jest taki.
Buksa dołączy do Kokoszki ?
|