Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1308
Stary 03.02.2021, 11:43
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ok w drugiej sytuacji Jakubik jest winny bo mimo wątpliwości zgłaszanych przez VAR i Stefańskiego postawił na swoim choć tak naprawdę nie znamy treści rozmowy między arbitrami.Przy karnym dla nas decyzja została przez Jakubika podjęta i to właśnie Stefański zaczął wtrącać swoje trzy grosze.Ja mam ogólnie wrażenie że VAR w polskiej lidze jest nadużywany.Sędzia konfrontuje bardzo dużo swoich decyzji z ekipą z wozu
tak na marginesie. oglądam czasem angielską głownie Arsenal. tam jeszcze lepszy wał niż u nas. Sędzia przedłużył 2 minuty połowę, była 49 minuta gdy Wolverhampton zdobył karnego i czerwo dla Davida Luiza. 2 minuty z dupy przedłużony i ze spokojnego prowadzenia w meczu i panowania na boisku skończyło się grą w 9 i w plecy 1-2.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując