Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
panowie a to nie jest tak że my tu sie w....iamy , to jest ustawka jakichś buków z końca świata ? że po to sa takie śmieszne logo jak nasza ?
|
czasami najprostsze, najbardziej niedorzeczne wytłumaczenia są prawdziwe. Po tym co widziałem w niedziele naprawde zaczynam myśleć, że to może byc tak proste.