Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1300
Stary 02.02.2021, 19:01
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
panowie a to nie jest tak że my tu sie w....iamy , to jest ustawka jakichś buków z końca świata ? że po to sa takie śmieszne logo jak nasza ?
czasami najprostsze, najbardziej niedorzeczne wytłumaczenia są prawdziwe. Po tym co widziałem w niedziele naprawde zaczynam myśleć, że to może byc tak proste.
Odpowiedz cytując