Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1298
Stary 02.02.2021, 17:35
panowie a to nie jest tak że my tu sie w....iamy , to jest ustawka jakichś buków z końca świata ? że po to sa takie śmieszne ligi jak nasza ?
Ostatnio edytowane przez Arkadiusz.Czerepach : 02.02.2021 o godz. 19:11.
Odpowiedz cytując