Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1292
Stary 02.02.2021, 10:15
Najbardziej z "dziennikarzy" wk.. ci z Weszło. Rokuszewski, Białek i inni do tej pory jeb... po sędziach, Kowalczyk wyzywał Przesmyckiego , że sędziowie po błędach nie są karani. To co odwalił sędzią z nami to największy wałek co najmniej tego sezonu - jakim cudem człowiek ma nie być wk... skoro przerywamy stosunkiem 1 bramki a w meczu dwa decyzje dot. karnego są na korzyść Piasta

Co robi ekipa Weszło na czele z Rokuszewskim ? Heheszki sobie urządzają , szczyt został osiągnięty jak przy... się do Królewskiego , że niby tworzy narrację spisku... Jak nie jestem fanem działalności Królewskiego na twitterze ale nic takiego z jego strony nie padło i obrzydliwe z ich strony jest takie gadanie.

Ich gadanie w stylu : było nie wypuścić prowadzenia 3 bramkami i nie byłoby żalów to mogą sobie wsadzić w d... Myślałem , że dziennikarz powinien być od tego żeby mówić jak jest a nie robić z siebie pajaca. Oczekuję , że już przy każdej decyzji sędziego krzywdzącej jakąkolwiek drużynę również zrobią sobie heheszki i powiedzą : było strzelić 1 bramkę więcej od rywala to nie płakalibyście , że sędzia was skrzywdził.
Ostatnio edytowane przez ciastek88 : 02.02.2021 o godz. 10:19.
Odpowiedz cytując