crux.a napisał(a):

|
A nie sądzicie, że to polskie środowisko piłkarskie pokazuje Hyballi, że nie potrzebujemy tu trenesrkich nowinek z Zachodu? Bo te dwie sytuacje z karnymi to nie były po prostu błędy sędziego (o ile nie jest niewidomy).
|
Rozumiem że koledze Hyballi z Pogoni - trenerowi Rujanicowi też tak pokazywali na początku? Czy też on miał taryfę ulgową?
Zanim wysuniemy taki wniosek poczekajmy na kolejne mecze. Czy będzie to nagminne, czy to jednorazowa wpadka?
btw
Jeśli uważałbym ze mecz jest skręcony... to bardziej z powodu zakładów sportowych i dobrych wygranych na klubie który przegrywa 3-0. Bukmacherka może tu mieć znaczenie.