ypeeh napisał(a):

|
Oglądając powtórki karnego w trakcie meczu jedyne wytłumaczenie sędziego jakie miałem to takie, że Starzyński ładuje się plecami w Świerczoka, utrudniając mu dojście do pozycji. Nie byłem tylko pewien, czy to "wejście plecami" wynikało w kopnięcia w łydkę i stracenia równowagi czy nie.
|
To samo można powiedzieć o sytuacji Forbesa, któremu obrońca skutecznie uniemożliwił dojście do piłki efektownym wycięciem.