Wehrmacht napisał(a):

W sumie takie zgloszenie do prokuratury przynajmniej byloby medialne i zwrocilo uwage na problem. Krotko, bo krotko, ale byloby glosno o tzw. sedziach w Polsce ich calkowitej bezkarnosci i nietykalnosci. Wiadomo, ze nic by namacalnie nie dalo, ale dyskusja i troche szumu by bylo. W niektorych ligach jest tak, ze sedziowie musza sie po meczu wytlumaczyc z decyzji. U nas nietykalne, swiete krowy, na ktore sie chucha i dmucha, bo ojeju NIE MIALBY KTO SEDZIOWAC! Takze popieram
|
A co stanowią przepisy PZPN? Czy klub który nie chce podlegać prawu PZPN i UEFA i składa doniesienie do prokuratury poza procedurą związkową na przekręt sędziego nie zostanie wykluczony?
Czy ktoś kto ma pojęcie o tym może się wypowiedzieć? Wg mnie gdyby to było takie proste to sędziowie nie odpędziliby się od pozwów cywilnych choćby za straty jakie spowodowali dla klubów za decyzje które wypaczyły wynik meczu i pozycję w lidze itd. A tak jednak nie jest.