Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 01.02.2021, 10:09
Spokojnie z tym jechaniem po piłkarzach i tekstami "ale wstyd przed trenerem", bo Hybalii tu nie było, a ci piłkarze grali i Hyballi tu nie będzie, a oni dalej będą grać.

Fajnie, że ktoś wreszcie chce wygrywać i wziął się za pracę z naszymi orłami, ale coś czuję, że te groźne miny i aroganckie wypowiedzi przy pierwszym kryzysie wywołają powszechną niechęć do trenera.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując