Temat
:
Wisła Kraków vs pzpn
Wyświetl pojedynczy post
ABG Bochnia
Member
Od: 07.2014
Offline
#
1266
01.02.2021, 09:10
swoją drogą ciekawe jak potoczyłby się mecz przy pełnych trybunach i presji, którą ciążyłaby na jakubiku
można gdybać, ale taki mecz na stadionie to byłoby coś
ehh
ABG Bochnia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ABG Bochnia
Znajdź inne posty napisane przez ABG Bochnia