|
Refleksji po meczu co raz wiecej. Kedyś Gargula powiedział po przegranej 0-4, że czwarta bramka ustawiła mecz.
Trzeba się zastanowić ile musimy strzelić, by w końcu ustawić mecz dla siebie? Taka seria przegranych u siebie jak w tym sezonie pewnie jest gorsza niż w sezonach gdy spadaliśmy z ligi.
A dół tabeli tuż tuż.
Ale ok, myślę że wygramy u siebie że Stala i Warta, urwiemy coś na wyjeździe (tam nam lepiej idzie) i 11-12 miejsce osiągniemy. Hyballa przez pół roku będzie solidnie uczył się naszej ligi.
I w zasadzie rzeczą którą na dziś niesamowicie martwi jest fatalna forma Frydrycha, już w sparingach zapalało się żółte światło i niestety póki co - forma w lesie.
I druga sprawa - brak zmiennika dla Plewki i Zukova.
Kuveljic się leczy, Basha nawet jak już wejdzie w trening to znając tego zawodnika będzie cieniem samego siebie. A środek pola w naszej sytuacji to najbardziej newralgiczna pozycja.
|