Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 01.02.2021, 07:44
Co do VARu w drugiej sytuacji. Jesli prawdziwa jest sytuacja, ze VARowcy mowili, ze nie ma karnego.
Jakubik dyktuje karnego. VAR 'Wg nas nie ma karnego'.
Jakubik idzie sprawdzic. I wg jest karny. Jasne sedzia sam decyduje bo on jest glownym. Ale no nie wiem jak mozna dac karnego jak obronca zagrywa pilke i jest kopniety.
W pierwszej znowu mu powiedzieli, ze nei ma karnego skoro poszedl ogladac.


Ale nie sedzia przegral mecz. Ile Wisla musi prowadzic aby wygrac mecz? Wiemy, ze 3:0 to malo


Co do meczu Warta Poznan - AKS Chorzow 4:3 z 1938 to Warta odrabiala u siebie.
Zgaduje, ze nie bylo przypadku aby druzyna jako gospodarz prowadzila 3:0 i przegrala
Ostatnio edytowane przez bódyń : 01.02.2021 o godz. 07:48.
Odpowiedz cytując