Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 01.02.2021, 03:00
Serio, czytać co po niektórych tutaj, to jest jakaś wyższa szkoła odporności na idiotyzm. Pisze to wszędzie gdzie się da, ale widze poziom zidiocenia w społeczeństwie jest nieprawdopodobny i powszechny jak grypa.

Bierzecie udział w wyścigu Formuły 1, albo jakimkolwiek innym, robicie sobie 30 sekund przewagi nad 2 miejscem, jesteście 100m przed linią mety (golem na 4-0) i wbiega wam jakiś debil na drogę (Jakubik), zatrzymuje na minutę przez co zostajecie wyprzedzeni na samym finishu... po czym po wyścigu słyszycie - TO WASZA WINA! MOGLIŚCIE SOBIE ZROBIĆ 2 MINUTY PRZEWAGI, A NIE 30 SEKUND, WTEDY TA MINUTA NIE MIAŁABY ZNACZENIA!!!111oneone.

Co trzeba mieć w głowie by coś takiego wymyslic, zwłaszcza mieniąc się kibicem Wisły? Wisła ZROBIŁA WSZYSTKO, by zgodnie z zasadami gry w piłkę nożną wygrać nawet więcej niz jedną bramką. To, ze sędziował jej jakiś sku*wiały złodziej pokroju Jakubika, to czyja to jest wina? Czy wy jesteście normalni? Idąc waszą skretyniała logiką gdybyśmy po 30 minutach prowadzili 15-0, a ta ku*wa Jakubik podyktowałaby 17 karnych z kapelusza, to pierdo*lilibyście, że to wina Wisły, że na wszelki wypadek nie prowadziła 20-0 o_O Ja wszystko rozumiem, ale są pewne granice przygłupich komentarzy, które można w miare bez reakcji znosic.

Teraz można przejść, do oceny WYGRANEGO PRZEZ WISŁĘ, a złodziejsko spier*dolonego przez szmate Jakubika meczu. Pisałem nie raz i nie dwa, że dopóki w kadrze Wisły będą takie karykatury piłkarzy jak Boguski, Chuca, Niepsuj, BUCHALIK, Beciraj, MEHREMIC i najgorsza pi*zda ze wszystkich JEAN CARLOS, to nie ma znaczenia kto bedzie tych klaunów trenował. Czy to jest Skowronek czy Hyballa czy Guardiola czy Stefan Majewski zawsze wyjdzie szydło z worka. Pozbyliśmy sie Janickiego, Klemenza, Abramowicza, dzieki Bogu na wypozyczenie wyjebano Zdybowicza, ALE NADAL OGROMNĄ CZĘŚĆ NASZEJ KADRY stanowią pokraki i pseudopiłkarze, których nie trzymałbym nawet na ławie w A klasie. Dopóki ich na zbity ryj nie wypier*dolimy, to takie chore akcje jak dzisiaj będą mieć miejsce. Choćby tu konsylium 10 najlepszych trenerów w historii piłki nożnej ze sobą współpracowało.

Kolejną rzeczą jest to, jak te mecze są przez te 38 milionów pseudo znawców tym kraju ogladane. Jak można za utrate pierwszej bramki winić Frydrycha, - co zrobiło 95% forum i Twittera? Czy ktokolwiek wysilił sie chociaż na tyle żeby zobaczyć co ODPIER*DOLIŁ przy tym rzucie z autu "mega gwiazda, mega solidny, zaskoczenie na plus" Mehremic? Co nawet zauwazył Hyballa mówiąc na konfie o ustawieniu przy rzucie z autu? Od lipca przy kazdej okazji powtarzam - to jest pajac pokroju Janickiego, maks pół półki wyżej, maks poziom Klemenza, wystarczy będąc na stadionie poobserwowac go przez 5 minut zeby wiedziec co to jest za typ para-pilkarza, do wypie*dolenia na zbity pysk przy pierwszej okazji. Nie moge uwierzyć, że ktos za tego głupka dawał 100k EURO, a my to odrzucilismy. To jest niepojęte.

Buchalik - to naprawde szkoda mi mojej klawiatury. Proponuje na skale światową przetrzeć szalki w profesjonalnej piłce i PŁACIĆ innym klubom za wzięcie piłkarzy. Wisła płacąc innym za to, że wezmą takich pajaców zarobiłaby na tym niewspołmierne pieniadze. Dajesz 50, 100k złotych za przyjęcie Buchalika czy innego Boguskiego i cyk, z automatu 2 miejsca w tabeli wyzej ergo wiecej kasy niż te transfery by kosztowały. Czysty zysk.

Tego co odjebał w tym meczu Jean "sprzedawca napojow na Copacabanie" Carlos, to nawet nie warto sie silić na opisywanie, bo i tak nikt by nie uwierzył. Tego gościa, to dla dobra klubu, trzeba by było jakoś uszkodzić gdzięs na mieście zeby tylko już nikt nie mógł nawet pomyśleć o wpuszczaniu go choćby na teren bazy w Myślenicach.

Natomiast tak czy siak ta banda pseudo piłkarzy, parodystów i karykatur sportowców nie przykryje tego, że Wisła sportowo ten mecz wygrała, każda statystyka - posiadania piłki, przebiegniętych km, sprintów, dystanstu pokonanego biegiem - WSZYSTKO o tym świadczy. Ale zjawiła sie taka szmata jak Jakubik, która zatrzymała biegacza przed metą, puściła innych, a potem jeszcze pier*dolenia trzeba słuchać, ze to wina tego zatrzymanego Nie wiem co jest większym absurdem, ten mecz, czy takie skretyniałe komentarze po nim.
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 01.02.2021 o godz. 11:06.
Odpowiedz cytując