Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87364
Stary 31.01.2021, 21:01
Kibice oceniają transfery, czy to Kone czy Urygi zupełnie tak, jakby od nich miało się ustalać pierwszy skład.

Już raz zrobiliśmy błąd odpuszczając Uryge. Super że Alan wraca do domu. Jako 2/3 stoper będzie idealny. Umowa na 5 lat gwarantuje stabilność i dla niego i dla Wisły. Dawno nikt takiej umowy nie dostał.

A przy aktualnej formie Frydrycha to nawet wyobrażalbym sobie parę Uryga- Mehremic. A Czech na ławce.
Odpowiedz cytując