|
Kibice oceniają transfery, czy to Kone czy Urygi zupełnie tak, jakby od nich miało się ustalać pierwszy skład.
Już raz zrobiliśmy błąd odpuszczając Uryge. Super że Alan wraca do domu. Jako 2/3 stoper będzie idealny. Umowa na 5 lat gwarantuje stabilność i dla niego i dla Wisły. Dawno nikt takiej umowy nie dostał.
A przy aktualnej formie Frydrycha to nawet wyobrażalbym sobie parę Uryga- Mehremic. A Czech na ławce.
|