|
Sił wystarcza na długo (ale nie na 90 minut) ale psycha siada po takim wypaczonym karnym. Piast w drugiej połowie zamiast gonić wynik nie mógł za wiele zrobić. To my mieliśmy akcje mimo, że nie było klarowne. Dopiero w końowce coś zaczął stwarzać. No i wtedy do akcji wkroczył sędzia...
|