Hahahhahaha jechanie po Carlosie dlatego, że trafił w poprzeczkę. Gdzie przy 1wszej próbie to by Ronaldo tego nie zmieścił bo 4 piłkarzy Piasta stało na linii

A tego, że chłopak dobrze pressował cały mecz to nikt nie widzi

Zawsze się znajdzie jakiś cel, żeby go osrać