Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 31.01.2021, 17:34
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ale jakby zachował się jak średniej klasy junior to byłoby 6:4. A on zachowuje się jak słaby trampkarz i jeszcze jego CHODZENIE po boisku i mina jak niedorozwiniętego... Moim zdaniem niech wyp....
17 letni Starzyński jest niskiej jakości juniorem? W (poprawcie mnie, jeśli się mylę) ostatnim sparingu spudłował z niemal identycznej sytuacji, a dziś zadebiutował w ekstraklasie, a osobiście uważam, że potencjał ma niekiepski. Oby więcej takich średniaków.
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz cytując