Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 31.01.2021, 17:32
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Buchala zaproś. Przekopie ale nie równo.
Łopata wydaję się być idealnym atrybutem dla Ciebie, skoro nie widzisz, że pierwszym do jebania za dziś jest sędzia. Gdyby podyktował karnego na Forbsie psycha Piasta szorowałaby po dnie, a Buchal-z dużą dozą prawdopodobieństwa wieczorem .......nąłby 'łysky' za wysokie zwycięstwo Wisły. Mało powiedzieć, że fanem umiejętności Buchalika nie jestem, ale koncentrowanie się na nim za jednego potężnego babola, którego ryzyko leży w jego zawodzie, a ignorowanie 'wkładu' sędziego, który 5 minut oglądał tą sytuacje na ekranie? Mordo weź
nie dla nas jest porażki smak XDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz cytując