Levis88 napisał(a):

|
Buchala zaproś. Przekopie ale nie równo.
|
Łopata wydaję się być idealnym atrybutem dla Ciebie, skoro nie widzisz, że pierwszym do jebania za dziś jest sędzia. Gdyby podyktował karnego na Forbsie psycha Piasta szorowałaby po dnie, a Buchal-z dużą dozą prawdopodobieństwa wieczorem .......nąłby 'łysky' za wysokie zwycięstwo Wisły. Mało powiedzieć, że fanem umiejętności Buchalika nie jestem, ale koncentrowanie się na nim za jednego potężnego babola, którego ryzyko leży w jego zawodzie, a ignorowanie 'wkładu' sędziego, który 5 minut oglądał tą sytuacje na ekranie? Mordo weź