Temat
:
[XV kolejka] Wisła Kraków - Piast Gliwice, 31-01-2021, 15:00
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline
#
21
31.01.2021, 17:02
Na szybko:
1. Pierwsze 3 bramki dla Gliwiczan z niczego.
2. Transfery to się chyba na CHYBIŁ-TRAFIŁ powinno robić. Savić miał być wielką gwiazdą, a jakaś masakra z nim jest.
3. Najgorsze, że ta porażka może podłamać psychicznie.
R33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do R33
Znajdź inne posty napisane przez R33